Szanowni Państwo.

Chcielibyśmy abyście Państwo mieli pewność, że współpracujecie ze specjalistami którzy mają nie tylko wiedzę
z zakresu marketingu, ale również bogate wieloletnie doświadczenie praktyczne w pracy w tym obszarze. Dlatego poniżej przestawiamy krótką historię naszej firmy.

Ponad 10 lat nauki i pracy w marketingu to sporo… Wiele doświadczeń, sporo kontaktów, wiele sukcesów,
ale i spora nauka.

Na początek studia na Krakowskiej Akademii Ekonomicznej, kierunek Marketing i Zarządzanie – bardzo dobre stopnie, dyplomy, szkolenia, gruntowna wiedza teoretyczna … praca w kraju i za granicą jeszcze w trakcie nauki…

Doskonałą okazją do wykorzystanie nabytej podczas studiów wiedzy oraz  sprawdzenia swoich umiejętności był etat w jednej z krakowskich Agencji Reklamy i Badań Rynku przy realizacji projektów marketingowych.
Klienci z różnych branż, różnorakie projekty badawcze  i reklamowe, sporo wiedzy praktycznej…

Kolejny etap rozwoju to praca w jednym z największych koncernów paliwowych w Polsce - Statoil, spora odpowiedzialność za całokształt działań marketingowych jednej z dywizji tego koncernu (środki smarowe), duże wyzwanie, 5 lat fascynującej i angażującej pracy.

Jednocześnie intensywny rozwój w obszarze grafiki komputerowej i kreacji, marketingu internetowego  To wszystko razem dało zgrany efekt.  Wiele zrealizowanych zleceń, sporo satysfakcji ale i dążenie do czegoś własnego…

W maju 2006 r. powstała firma Promotion Free.
Z dużym sukcesem rozpoczęliśmy współpracę  z wieloma firmami i …  kontynuujemy ją aż do dzisiaj 

Obecnie naszym głównym założeniem jest „jakość” a nie „ilość”, dlatego każdy klient nawet najmniejszy spotyka się z profesjonalizmem i obsługą na prawdziwe europejskim poziomie.

Zapraszamy do współpracy!

Z pozdrowieniami

Marzena Kubik-Olas
Właściciel firmy